Gastro Studio

Gastro Studio - mõeldud professionaalidele, kuid mitte ainult spetsialistidele. Koht, kus võimalik korraldada meistriklasse, töötubasid ja tooteesitlusi. Ruum on mõeldud nii kokkadele kui ka toidu- ja joogigurmaanidele, kes soovivad oma oskusi ja teadmisi parandada.

Siin on võimalus viia läbi koolitusi ettevõtetele, mis edendavad meeskonna loomist ja nendevahelist tihedamat koostööd, kombineerides koolitusega toiduvalmistamist, veini degusteerimist või näiteks kohvi valmistamise õpitubasid.

Gastro Studio on paigaks, kus saate esitleda uusi tooteid ja teenuseid ning isegi värskelt välja antud kokaraamatuid. Stuudiot on võimalik kasutada fotosessioonide või filmide jaoks

Gastro studio outside

W3.CSS


Mugavamaks teenindamiseks on Gastro Stuudio jagatud neljaks eraldi tsooniks, mida saate kasutada vastavalt oma vajadustele:

  • Professionaalse sisustusega kööginurk koos kõigi vajalike seadmetega, mis sobivad erinevate roogade valmistamiseks.
  • Baaritsoon professionaalse kohvimasinaga, mis on ette nähtud kohviesitluste tegemiseks. See ala sobib ka kokteilide ja teiste jookide esitluste jaoks.
  • Publikuala – mahutab istuma kuni 80 inimest. Stuudio on varustatud madalate ümmarguste laudade ning toolidega. Püstijala vastuvõtu jaoks mahutab ruum kuni 150 inimest.
  • Esitlusala – sobib kasutamiseks toodete eksponeerimiseks sõltuvalt sündmuse olemusest.[email protected]
+372-55-540-038

Aadress: Vahuri 2, Tallinn 11415

 

Gastro studio