Peagi avame uusi PROMO Cash&Carry kauplusladusid!2022.04.27


Avame Tuisu 30 aadressil asuva PROMO Cash&Carry kaupluslao juba järgmisel nädalal – 15.06 kl 10:00. Ootame kõiki külla! 

Suur rõõm on teada anda, et Pärnu PROMO Cash&Carry kauplusladu on pidulikult AVATUD! Ootame Teid kõiki uudistama ja ostlema!

“Meie investeeringute maht Eestis on jätkuvalt kasvanud ning liigume sellega planeeritult edasi, et valmistuda kriisile järgnevaks tõusuks. Me oleme tulnud selleks, et jääda, tuua uuendusi ja kasvatada meie partnerite äri.

 

Oleme oma mereandide valikuga teinud viimaste aastate jooksul palju tööd. Meie eesmärk on erineda ja pakkuda rikkalikku valikut ka kõige erilisemaid mereande otsivale ettevõttle. Täna ostlevad meie juures premium delikatesse otsivad klientid ja tipprestoranid. Kohapeal pakume kõike alustades austritest ja kollasest tuunikalast ning lõpetades aurutatud krevettide ja värskete homaaridega.

 

PROMO Cash&Carry keskendub lisaks tarbekaubale ka erilisele nõude valikule. Valik on väga suur - söögiriistad, pokaalid, klaasid, serveerimisnõud, baaritarvikud, köögi-ja kondiitri tarvikud.  Nõusid pakume näiteks Vista Alegre`lt, Fine Dining & Living ùlt, Apulum`ilt ja Rosenthal`ilt . Pokaalid on maailma tippbrändidelt nagu Riedel, Nachtman ja Stölzle. Meie sortiment on dünaamiline, jälgime, mis toimub turul, millised uued trendid tulevad, mis vajadused on meie klientidel, ning  lisame pidevalt oma valikusse uusi tooteid ja eemaldame need, mis ei vasta enam vajadustele.

 

Arusaadavalt on meie olukord viie aasta jooksul tuntavalt muutunud. Meil on värskendatud infrastruktuur, rikkalik teenuste ja toodete nimekiri ning koostööpartnerite tunnustus. Nüüd same lisaks laienemisele keskenduda järjest rohkem oma teenuste täiustamisele, et olla turul parimate tootenimekirjade ja valdkonda puudutavate teadmistega. Soovime pakkuda oma klientidele senisest veel personaalsemat oskusteavet ja jätkuvalt investeerida meie Gastro Studio programmidesse. Läbi kohaliku turuosa kasvamise keskendume veel rohkem uutele klientidele, tootjatele ja tarnijatele.

 

Kindlasti on plaan avada ka kolmas pood Tallinnas ning sihime just Haabersti piirkonda.Täna vaatame tugevalt ka Tartu suunas ning loodame, et järgmisel aastal saame juba tartlasi ja lähiregiooni meie kohalolekuga rõõmustada.” kommenteeris arenguid Sanitex Eesti tegevjuht Eigo Siimu.

 

Oleme loonud juurde arvukalt töökohti ning jätkame sellega tulevikus. Kui soovid liituda meie meeskonnaga, siis vaata täpsemat infot meie karjäärilehel

 

Ootame Sind peagi meie kauplusladudesse!